Kontakty

Geoclub - kontakty

Telefón : 0910 410 410
E-mail :This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Adresa : Šobov 2, 969 01
Banská Štiavnica, Slovakia‎

Komunikovať s nami môžete aj pomocou Facebooku.

Sprievodcovia

Kontakt na sprievodcov je umiestnený na každom vstupe do priestoru kameňolomu. Ako náhradné číslo uvádzame 0911343051, ktoré je havarijná služba. Personál má technické aj pedagogické vzdelanie, 16 rokov praxe pri technickej výchove. E-mailový kontakt na sprievodcov je This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Doporučenie

Doporučujeme si pozrieť aj stránku na Facebooku, kde sa dávajú aktuálne informácie o všetkých doplnkových aktivitách prípadne akciách pre návštevníkov. Tešíme sa na Vás.

geoclub-foto

Ako sa k nám dostanete ?

car951. Autom

Ak prichádzate zo smeru Nitra, máte možnosť využiť výjazd z R1 za Žarnovicou a cez Hliník nad Hronom odbočiť smer Banská Štiavnica. Cesta vedie cez Sklené Teplice až do BS, tesne pred príjazdom do mesta je možné odbočiť vpravo na Vyhne, tam odbočne a po 100 metroch ste u nás. Ak idete od Zvolena po rýchlostnej ceste R1, odbočte v Hronskej Dúbrave smer Banská Štiavnica. Cez Kozelník a Banskú Belú potom pokračujte na Banskú Štiavnicu. Tesne pred označením mesta, (po ľavej strane bude pekný výhľad na Kalváriu) je pravotočivá odbočka na smer Žarnovica (Hodruša Hámre), po 100 metroch za prvou zákrutou je na vstupnej bráne nápis " Geoclub" Ak prichádzate zo smeru Levice, alebo Krupina príp. Hontianske Nemce musíte prejsť mestom Banská Štiavnica riaďte sa ukazovateľmi na Zvolen. Hneď za tabuľkou označujúcou ukončenie mesta sledujte odbočku na Žarnovicu (Hodruša Hámre), po 100 metroch za prvou zákrutou je na vstupnej bráne nápis " Geoclub"

vehicle122. Autobusom

V prípade ktorejkoľvek pravidelnej linky zo smeru Zvolen, Žiar nad Hronom, alebo Nitra si pýtajte od šoféra lístok do Banskej Štiavnice na Hájík (miestne označenie zastávky), tu po vystúpení sa vyberte pešo cca. 100 metrov od zastávky smer Žarnovica (Hodruša Hámre), po 100 metroch za prvou zákrutou je na vstupnej bráne nápis " Geoclub"

subway3. Vlakom

Vlak premáva na trati Hronská Dúbrava - Banská Štiavnica. Na konečnej v Banskej Štiavnici sa pýtajte na Geoclub Šobov, trasa je nie vhodná na pešo. Doporučujeme taxík od obchodu Billa. Cenu treba zjednávať maximálne na 1,5 Euro.

single114. Pešo z BŠ

Z Trojičného Námestia odporúčame cestu cez Vodárenskú nádrž, popod Glanzenberk, popri píle je vstup do kameňolomu. Správny smer poznáte podľa výhľadu na Kalváriu. Nakoľko príjazdová asfaltová cesta nemá chodník pre peších odporúčame ísť cestou cez lom. Pokiaľ sa ozvete telefonicky budeme Vás očakávať.

Školy

Výučba geologie a geografie v rámci výletov na zemské odkryvy.

Firmy

Výborný spôsob ako uceliť dobrý kolektív vašej spoločnosti.

Osoby

Spoznajte minerály a iné horniny Banskej Štiavnice.

O nás

Zistite o nás viac vo videu TU.

© 2022 Geoclub všetky práva vyhradené.
Cookies

Táto stránka využíva súbory cookies pre pohodlnú a rýchlu dostupnosť ku všetkým informáciám, lepšej využiteľnosti všetkých funkcionalít stránky a aby sme mohli zvyšovať váš používateľský komfort.